Latest tweets that mention www.teksteshqip.com

འoƶh

@Shqip_rim_ c romantik jtrouv.https://twitter.com/rozhhhhh

1 month ago

Lajm-shqip

#lajm #shqip https://t.co/wfshfJMd80https://twitter.com/Lajmshqip1

1 month ago

ERT International

Eldorado Gold shqyrton pezullimin e punimeve të saj minerare #shqip #politics #ERTinYourLanguage https://t.- co/MTrEd95FJkhttps://twitter.com/ERTnewsIntl

1 month ago

ERT International

Aleksi Cipra në Samitin e Zyrës Rajonale të Evropës të OBSH-së #shqip #politics #ERTinYourLanguage - https://t.co/uoCqagBN3Ghttps://twitter.com/ERTnewsIntl

1 month ago

TRTALBANIAN.COM

#ZoranZaev i cilëson katastrofike kushtet në burgje https://t.co/pwSjzc9hDihttps://twitter.com/trtalbaniancom

1 month ago

Latest tweets that mention “Tekste Këngësh Shqip dhe Videoklipe”

Ditmir Bushati

Urime @pacollibehgjet për detyrën e lartë. Thellimi i marrëdhënieve #Shqipëri #Kosovë stabilizues, strategjik dhe orientues për rajonin tonë

https://twitter.com/ditmirbushati

1 month ago

Erion Veliaj

Jam shumë i lumtur që fëmijët e kopshtit 55 dhe e 30 kopshteve të tjera në Tiranë do nisin këtë vit me kushtet si n… https://t.co/Sr4IWpKL2m

https://twitter.com/erionveliaj

1 month ago

Shpend Ahmeti

Tashmë është e qartë që e vetmja pengesë për Serbinë dhe Vuqiqin në Kosovë, është Levizja Vetëvendosje!

https://twitter.com/ShpendA

1 month ago

འoƶh

@Shqip_rim_ c romantik jtrouv.

https://twitter.com/rozhhhhh

1 month ago

Koha Jone

FOTO/ A e dini se çfarë është uji dhe për pse e përdorin në Kishë? Do mbeteni me gojë hapur https://t.co/l8qx7pkyUU https://t.co/minh8FYGRo

https://twitter.com/GazetaKohaJone

1 month ago